cz

Úvodní strana Obch. podmínky O společnosti Kontakty Lisování vstřikování plastů Napsali a řekli o nás

 

FRAJMAN plast s.r.o.

Rudoltice 291

561 25

 

tel.: +420 465 322 125, +420 465 323 220

fax: +420 465 320 139

frajmanplast@frajman.cz

 

PRKÉNKO KUCHŇ.PROTISKLUZ 34x23cm Krájecí

PRKÉNKO KUCHŇ.PROTISKLUZ 34x23cm Krájecí

Nožičky z měkčeného protiskluzového plastu v rozích zabraňují klouzání prkénka při krájení a manipulaci.Novinka, kterou každý ocenil již při zkušebním provozu.Navíc barvy prkének jsou moderní pastelové. Nožičky v nich mají barvu odlišnou od samotné desky.Nožičky nevypadnou,protože jsou v desce zalisovány napevno. Na dekontaminaci snadnější než dřevěné.Viz Studie- test v nabídce zboží.

 

Prkénko protiskluzové je bezpečnější při krájení. Je stabilní na stole nebo sektorce. Plastová   jsou výhodná-nepřenáší pachy ani chutě od jídla.Nemnoží se v nich toxické bakterie,které přecházejí z různých druhů potravin.Proto je vhodné používat v kuchyni víc prkének.Nejlépe se vám budou udržovat právě novější plastová.Hygienici vyžadují plastové desky v kuchyních veřejného stravování.

  Rychle je omyjete, usušíte, uklidíte. Můžete je namáčet na rozdíl od většiny dřevěných.K tomu starší dřevěná nejdou detoxikovat dle studie, pro jejíž vytvoření byly použity podklady údaje ze Státního zdravotního ústavu.

Toto prkénko má protiskluzový dezén a drážku na odvod šťávy. Vhodné je i do myček, netupí nože. Má podhmat a oko na zavěšení. Toto prkénko je vyrobeno z kvalitního pevného plastu, který je vysoce odolný proti mechanickému poškození a pádům. Nerozlamuje se.  Nespornou výhodou plastových prkének je také cena.

Víme, na čem krájet. Dobrá informace nejen pro ženy.

 

 

 


©2007 - 2024 FRAJMAN plast s.r.o.
Poland Slovakia Germany